Zázemí pro děti a rodiče na FF UK

Svépomocné hlídání dětí v dětském koutku FF UK

Od letního semestru 2011/2012 je v dětském koutku na hlavní budově FF UK zajištěno bezplatné hlídání dětí. Hlídání zajišťují v rámci studijních praxí studenti katedry pedagogiky a katedry sociální práce FF UK.

Jak to funguje:

1. Hlídání mohou využít rodiče studenti i akademici.

2. Nejdříve se seznamte s pravidly.

3. Po dohodě s koordinátorkou hlídání odevzdejte v koutku registrační list dítětě a prohlášení o zpracování osobních údajů.

4. Pak už stačí jen domluvit samotné termíny hlídání – pro objednávku můžete využít buď webový rezervační systém nebo poslat email na dále uvedenou adresu.

Kontakt pro sjednání hlídání:

Klára Foglarová

email:koutek.ff@seznam.cz

web: webový rezervační systém

telefon: 770 125 611

Dětský koutek:

Dětský koutek se nachází na hlavní budově FF UK v bočním vchodu z Kaprovy ulice (z podloubí).

Fotogalerie dětského koutku

Pravidla a formuláře:

a. pro všechny

Obecná pravidla

Provozní řád dětského koutku

b. pro rodiče

Nové zásady pro rodiče

Registrační list dítěte

Souhlas se zpracováním osobních údajů

c. pro chůvy

Etický kodex chůvy

Zásady hlídání pro chůvy

Registrační list chůvy

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Fotografie z dětského koutku:

Fotogalerie – zázemí pro děti a rodiče

Evropský sociální fond / Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

Dětský koutek byl zbudován a svépomocný model hlídání je provozován v rámci projektu “Podpora souladu rodinného a pracovního života rodičů-akademiků” financovaného v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita z Evropského sociálního fondu a spolufinancovaného Hlavním městem Prahou pod číslem CZ.2.17/2.1.00/32120. Webové stránky projektu najdete zde.