Pro zaměstnance

Rychlé odkazy


Aktuality

Official Statement of CUFA Academic Senate in Support of Ahmed Samir Santawy

13. 5. 2021
The Senate of the Faculty of Arts, Charles University, Prague, Czech Republic, calls upon the competent Egyptian authorities to immediately and unconditionally release Ahmed Samir Santawy, a student of the Central European University and researcher in the field of women´s rights.

Kabinet irských studií na FF UK spolupořádá diskuzi o novém dublinském muzeu literatury Dox on Air: Museum of Literature Ireland

13. 5. 2021
V živém streamu budou 19. května diskutovat kurátoři Museum of Literature Ireland a Centra současného umění DOX o formách prezentace literatury v prostředí galerií a digitální platformě zaměřené na současnou irskou literaturu. Součástí pořadu budou i autorská čtení významných spisovatelů a jejich českých překladatelů.

Small Talk: Nikdo nechce jet s kavalérií, každý chce být indián

13. 5. 2021
S autory výstavy Tváře války Markétou Křížovou a Ondřejem Crhákem o tom, jestli chápeme hybridní válku, o motivech spolupráce původních obyvatel s cizími vojsky i lásce k severoamerickým indiánům.

Studenti Ústavu bohemistických studií FF UK uspěli na mezinárodní studentské konferenci

12. 5. 2021
Soutěž tematických a odborných prezentací v PowerPointu se konala on-line 6. května 2021. Na 3. místě se umístila Minami Toyoshima z Japonska s prezentací "Architekt Antonín Raymond". Čestné uznání za prezentaci "Moderní etické výzvy třetí dekády 21. století" obdržel Nikita Pushkin z Ruska.

Bylo spuštěno studentské hodnocení kurzů letního semestru. Vyplnit dotazníky je možné do 30. května

11. 5. 2021
Anonymní elektronické hodnocení kurzů probíhá od 11. do 30. května.