Aktuální nabídka pro pedagogy a zaměstnance

• Aktuální nabídky pro studenty v doktorském studiu také zde

UNICA EduLAB Meeting 2018: The role of Universities in developing human capital for a new economy, the National Research University Higher School of Economics (HSE), Moscow. Termín: 2. 12. 2018

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Česko-bavorská vysokoškolská agentura a Collegium Carolinum zvou na 3. Česko-bavorské vysokoškolské fórum, které proběhne ve dnech 28.–30. 11. 2018 na Univerzitě Ludvíka Maxmiliána a dalších místech v Mnichově. K setkání na téma „Dějiny a příběhy mezi Mnichovem a Prahou“ jsou zváni vědci, pedagogové, studenti a management vysokých škol z celé ČR a Bavorska.

Další informace a přihlášku najdete v září 2018 na stránkách www.btha.cz.