Studium

116 38 Praha 1
Místnosti 103 a 128
Kontakty na pracovníky

Podmínky meziuniverzitních a mezifakultních smluv:

• Pokud není ve vyhlášení uvedeno jinak, student nehradí na partnerské instituci školné, veškeré další náležitosti si hradí sám.
  • Možnosti dofinancování zahraničního pobytu viz zde.
  • Obecné informace k přihlašovacím dokumentům viz zde.
  • Co se týče počtu předmětů/kreditů,které studenti v zahraničí plní, ze strany ZO nejsou žádné minimální požadavky, je to čistě na rozhodnutí studenta, případně na požadavku partnerské univerzity či domovské katedry/ústavu. Uznávání předmětů řeší každý individuálně přímo se svou katedrou/ústavem a to nejlépe ještě před odjezdem.

UPOZORNĚNÍ: U všech výběrových řízení, která jsou vyhlášená pro pobyty od zimního semestru 2021/22, je nutné vyplnit novou rektorátní online aplikaci. Aplikace je v začátcích, předem se tedy omlouváme za různé nejasnosti a technické potíže, které aktivně s Rektorátem řešíme.

—————————–

Vyhlášení výběrového řízení – meziuniverzitní dohody – zimní semestr 2021/22:

Termín: 6. 11. 2020