Studium

116 38 Praha 1
Místnosti 103 a 128
Kontakty na pracovníky

Podmínky meziuniverzitních a mezifakultních smluv:

• Pokud není ve vyhlášení uvedeno jinak, student nehradí na partnerské instituci školné, veškeré další náležitosti si hradí sám.
  • Možnosti dofinancování zahraničního pobytu viz zde.
  • Obecné informace k přihlašovacím dokumentům viz zde.
  • Co se týče počtu předmětů/kreditů,které studenti v zahraničí plní, ze strany ZO nejsou žádné minimální požadavky, je to čistě na rozhodnutí studenta, případně na požadavku partnerské univerzity či domovské katedry/ústavu. Uznávání předmětů řeší každý individuálně přímo se svou katedrou/ústavem a to nejlépe ještě před odjezdem.

V rámci následujících výberových řízení 2020/21 je možné se hlásit pouze na jednu vybranou univerzitu.

Výběrové řízení na stipendijní studijní pobyt 2020/2021Kucera ScholarshipUniversity of St. Thomas (St. Paul, Minnesota, USA).

Termín: 8. 11. 2019

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Výběrové řízení na akademický rok 2020/21 v rámci meziuniverzitních smluv:

Evropa

USA

Kanada

Latinská Amerika

Formulář: souhlas se zpracováním osobních údajů

Termín: 8. 11. 2019

Výběrové řízení na zimní semestr 2020/21 v rámci meziuniverzitních smluv:

• Izrael– Hebrew University of Jerusalem; Tel Aviv University
  • Korejská republika– The Korea Advanced Institute of Science and Technology; Korea University
  • Taiwan – National Taiwan University; Tamkang University
  • ČLR – East China Normal University; Renmin University of China

Formulář: souhlas se zpracováním osobních údajů

Termín: 5. 11. 2019

Výběrové řízení –jednoměsíční stipendijní pobyty pro doktorandy na Univerzitě Kolín nad Rýnem v roce 2019 (prosinec/leden). Termín: 15. 10. 2019

Výběrové řízení – semestrální stipendia Nadace Hermanna a Else Schnabel na Univerzitě Hamburk na letní semestr 2019/20.

Termín: 15. 10. 2019

Mezifakultní výměna na jarní semestr 2019/2020 – Universidade Federal Fluminense, Brazílie. Termín: 15. 10. 2019