Výzkumný grant v Historickém archivu Evropské unie

Výzkumný grantový program Mezinárodního visegrádského fondu (IVF) vyhlášený Mezinárodním visegrádským fondem a Evropským univerzitním institutem, nabízí podporu postgraduálním vědeckým pracovníkům ze střední a východní Evropy. Ti získají možnost provést archivního výzkum, který se týká evropské integrace, v Historickém archivu Evropské unie ve Florencii (Itálie). Uzávěrka výzvy k podávání přihlášek pro jaro 2024 je 30. dubna 2024.

O grant se mohou ucházet studenti magisterského studia, doktorandi a kariérně mladší akademičtí pracovníci. O grant se mohou ucházet uchazeči ze zemí Visegrádské skupiny, České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska, jakož i ze zemí západního Balkánu a Východního partnerství.

Kompletní informace o grantu a způsobu podání žádosti, jakož i odkaz na online platformu pro podávání žádostí naleznete zde.

Podrobnosti události

Začátek události