O výuce historie na FF UK vol. II

Spolek studentů historie FF UK, Ústav českých dějin FF UK, Ústav hospodářských a sociálních dějin FF UK a Ústav světových dějin FF UK si vás dovolují již podruhé pozvat na debatu ředitelů historických ústavů naší fakulty se studenty historie a akademickou obcí. Debata se zaměří na jednotlivé ústavy, koncepce akreditací různých typů studia a formát předmětů. V neposlední řadě bude diskutováno také o místě historie na naší fakultě. Pro studenty prvních ročníků to bude možnost poznat blíže specifika jednotlivých historických pracovišť. V rámci debaty bude vyhrazen významný prostor pro otázky z pléna.

Letošní novinkou je pokládání dotazů online. Takto získané otázky pak nadnese náš moderátor. V případě většího množství dotazů budou otázky vybírány podle četnosti stejných nebo podobných témat. Své otázky pokládejte na www.ffabula.cz/otazky.

Hosté:
prof. Ivan Jakubec (Ústav hospodářských a sociálních dějin FF UK)
prof. Martin Kovář (Ústav světových dějin FF UK)
prof. Ivan Šedivý (Ústav českých dějin FF UK)

Podrobnosti události

Začátek události
15. 11. 2016 19:15
Konec události
9. 11. 2016 21:00
nám. Jana Palacha 2, Praha 1 (Knihovna Jana Palacha)
Webové stránky
Spolek studentů historie FF UK