Candrbál pro Ukrajinu | benefiční koncert

Studenti z FF UK spoluorganizují benefiční koncert Candrbál pro Ukrajinu v pátek 4. 3. 2022 od 19.30 v kulturním centru Vzlet ve Vršovicích.

Sousedská benefiční tancovačka s divokými lidovkami východní Evropy. Přijďte si zatancovat, načerpat sílu a podpořit finančně Velvyslanectví Ukrajiny. Vršovičtí nebo přespolní – kdo máte nohy k tančení, přispěchejte a osmělte se, neboť tento rej může pomoci.

Společně s klezmerovou kapelou Schimmerle Klezmer Kabaret a akademickým studentským pěveckým sborem z VŠCHT ChemChór pořádáme benefiční tancovačku ve Vzletu. Zazní ukrajinské lidové písně s doprovodem klezmeru a hudba židovské diaspory ze Lvova či Oděsy. Finanční výtěžek z celé akce posíláme na Velvyslanectví Ukrajiny v Praze. Celým večerem vás provede ředitel Vzletu Petr Prokop.

Podpořit můžete:

hotovostně během akce – na místě bude zapečetěný box

bankovním převodem přes QR kód na Velvyslanectví Ukrajiny

Podrobnosti události