Workshop: „Řetězec výsledků – Jak dosáhnou toho, že váš projekt bude společensky užitečný?“

Srdečně váz zveme na workshop, který se uskuteční 8. prosince od 9:00–12:00 v Kampusu Hybernská. Určený všem tvůrčím studentům i zaměstnancům Univerzity Karlovy napříč obory a fakultami. Tématem workshopu s Janem Veselým bude řetězec výsledků (result chain), díky kterému si vyzkoušíte, jak lépe podchytit a specifikovat společenské dopady svého tématu nebo projektu.

Workshop je zaměřen na proces znalostního a technologického transferu od A do Z. Jak vypadá technologie s komerčním potenciálem, jaké komercializace přináší benefity, jaké existují hrozby, na co si dát pozor a čeho se naopak nebát? Projde se vše od teorie k praxi. Teorie je ilustrována praktickými příklady.

Registrujte se zde.

Podrobnosti události