Studentský časopis Obscura hledá nové redaktorky a redaktory

Studentský časopis Obscura vyhlašuje konkurz na nové členy a členky redakce. Vyplňte přihlašovací formulář na konci příspěvku a staňte se součástí redakce časopisu s dlouholetou tradicí, jenž je zaštiťován Spolkem studentů historie FF UK, jedním z nejstarších a největších studentských spolků na FF.

Pozice redaktora/redaktorky je časově nenáročnou činností, která vám přinese nové zkušenosti, vhled do nového prostředí a pomůže vám udržovat si přehled o historickém oboru, o trendy tématech a metodách v jeho rámci, ale i o humanitních a společenských vědách obecně. Budete se podílet na vytváření dialogu v rámci oboru, na podněcování mezioborové diskuze a kultivovat prostředí časopisu, kde studenti a studentky mohou poprvé publikovat své práce v přátelském, neformálním prostředí.

Pozice je vhodná pro studenty/studentky a absolventy/absolventky různých stupňů studia a oborů jakkoliv souvisejících s historií, zájem o níž je jedinou podmínkou pro přijetí. Žádné předchozí zkušenosti nejsou třeba. Své přihlášky můžete posílat do 15. října 2023.

Přihlašovací formulář.
Více o časopisu zde.