Představení Kariérního řádu FF UK

Filozofická fakulta UK zve všechny členy a členky své akademické obce na setkání k představení Kariérního řádu a s ním spojeného hodnocení akademických pracovníků. Setkání proběhne v úterý 10. 5. od 14:10 v aule (P131).

K zavedení obojího fakultu zavazuje Opatření rektora (OR č. 28/2021). Před vydáním Opatření děkanky plánovaným na červen 2022 je možné vše prodiskutovat i s akademickou obcí.

Kariérní řád nově vymezuje pracovní pozice zaměstnanců FF UK a opírá se o něj hodnocení akademických pracovníků, které by mělo ve svém nultém kole proběhnout mezi zářím 2022 a březnem 2023.

V současnosti probíhá připomínkování Komisí pro vědu, Studijní komisí, vedoucími základních součásti, a senátory Akademického senátu FF UK.

Podrobnosti události

Začátek události