PhD Battle – soutěž pro studující v doktorských programech

Soutěž pro studující v doktorských programech se uskuteční v rámci programu Týdne humanitních věd 15. listopadu 2023 v 16:30 v Didaktikonu v prostorách Kampusu Hybernská.

Studující si mohou v soutěži vyzkoušet prezentovat svůj výzkumný projekt před publikem z jiných oborů. Prezentace by měla mít max. 5 minut a měla by představit doktorandský projekt, jeho cíle a přínos v rámci humanitních věd. Soutěž má účastníkům umožnit sdílet informace o různých podobách a tématech probíhajícího doktorandského výzkumu a potkat se s dalšími doktorandy a doktorandkami z jiných kateder a ústavů, se kterými mohou navázat spolupráci.

Prezentace bude hodnotit odborná porota, která účastníkům poskytne zpětnou vazbu k prezentaci a vybere vítězné projekty.

Zájemci se mohou hlásit přes tento formulář do 5. listopadu 2023.

Týden humanitních věd pořádá 13.–17. listopadu 2023 společně jedenáct fakult pod záštitou Asociace děkanů filozofických fakult v rámci oslav Světového dne filozofie UNESCO. Program akce je přehlídkou širokého spektra výzkumných a vzdělávacích aktivit realizovaných na fakultě. Jeho náplň tvoří konference, odborné i popularizační přednášky a prezentace humanitních a společenskovědních oborů pěstovaných na fakultě, jako jsou archeologie, filozofie, filologie světových i exotických jazyků, historie, jazykověda, knihovnictví, pedagogika, psychologie, religionistika, teorie divadla, filmu, hudby, výtvarného umění a mnohé další. Letošní téma připomíná výročí 300 let od úmrtí dvou barokních velikánů – Jana Blažeje Santiniho-Aichela a Johanna Bernharda Fischera z Erlachu.

Program je volně přístupný široké veřejnosti, vstup zdarma. Více informací a přehled všech konaných akcí naleznete zde.

Podrobnosti události

Začátek události
15. 11. 2023 16:30 - 18:00
Místo konání