Lucie Nemešová: Storytelling a pozitivní narativy jako obrana proti dezinformacím

Ústav informačních studií a knihovnictví FF UK vás srdečně zve na přednášku Lucie Nemešové na téma „Storytelling a pozitivní narativy jako obrana proti dezinformacím“.

Lucie Nemešová je zakladatelkou komunikační agentury pro neziskové organizace Storyhunters, ve které se věnuje sociálním kampaním a vyprávěním příběhů. Ve své přednášce přiblíží, jak fungují příběhy, jaké jsou jejich stavební kameny a jak je lze využít proti dezinformacím.

Přednáška se koná v rámci cyklu „Odborné fórum, platformy pro setkávání studentů a studentek s odborníky“, který se každý týden věnuje aktuálním otázkám a tématům z oblasti informační vědy, knihoven, technologií a nových médií. Přednášky jsou kromě studentů ÚISK FF UK otevřeny také zájemců z řad veřejnosti. Záznamy ze všech přednášek naleznete na YouTube kanálu ústavu.

Přednáška probíhá online v MS Teams: kód místnosti Q6SICLA
Odkaz na přednášku.

Spolupořadatelem Odborného fóra je Česká informační společnost, z.s.

Podrobnosti události

Začátek události