konference The Current Populism in Europe: A Threat to Liberal Democracy?

Vážení kolegové a studenti,
Institut mezinárodních studií FSV UK si vás dovoluje pozvat na konferenci The Current Populism in Europe: A Threat to Liberal Democracy?, kterou pořádá náš institut ve spolupráci s Heinrich Böll Stiftung. Konference se uskuteční v pondělí a úterý 18. a 19. května 2015 v prostorách Goethe Institutu (Masarykovo nábřeží 12, Praha 1). Hlavními řečníky jsou Iveta Radičová, Jacques Rupnik, Luke March a Othon Anastasakis.
V případě vašeho zájmu je možné se na konferenci registrovat na populism@fsv.cuni.cz. Více informací pak naleznete na populism.fsv.cuni.cz. V příloze naleznete pozvánku na konferenci a také její kompletní program.
Těšíme se na vaši účast!

Podrobnosti události

Začátek události
18. 5. 2015 0:00