George Q. Daley | A Career in Academic Medicine: Hematology and Harvard

Rektorka Univerzity Karlovy prof. Milena Králíčková zve na přednášku „A Career in Academic Medicine: Hematology and Harvard“, kterou přednese děkan Harvard Medical School prof. George Q. Daley. Přednáška se uskuteční v úterý 12. března od 13:00 ve Vlasteneckém sále Karolina (Ovocný trh 3, Praha 1). Proběhne v anglickém jazyce.

Profesor George Q. Daley je světově uznávaným průkopníkem ve výzkumu kmenových buněk a rakoviny. Ve svém výzkumu se zaměřuje na vývoj krvetvorby a onemocnění kostní dřeně, krve a imunitního systému. Než se stal děkanem Harvard Medical School, byl výzkumným pracovníkem Lékařského institutu Howarda Hughese a ředitelem programu transplantace dětských kmenových buněk v Dana Farber Cancer Institute a v Bostonské dětské nemocnici. Je členem americké Národní lékařské akademie a Americké akademie umění a věd.

Na přednášku se zaregistrujte prostřednictvím následujícího odkazu.

Podrobnosti události

Začátek události
12. 3. 2024 13:00
Vlastenecký sál Univerzity Karlovy (Ovocný trh 560/5, Praha 1)