Enviro meetup | Stávka za klima: studenti s vědci – vol II

Co se změnilo od první diskuze mezi studenty a vědci, která se konala na půdě pražské Paralelní Polis 9. dubna? Kam se studentské stávky za klima posunuly? Kdo další se snaží měnit mentalitu politiků? Britský parlament právě vyhlásil stav klimatické nouze. Studenti po celém světě vyšli v pátek 3. května znovu do ulic. Podařilo se jim už něco prosadit?

V minulé diskuzi jsme se soustředili nejvíce na získávání potřebné energie, zda-li a jak rychle je nutný přechod na obnovitelné zdroje. Tentokrát bychom se raději věnovali tématům nám bližším, které navíc můžeme mnohem snáz ovlivňovat sami. A těmi jsou krajina, ve které žijeme, její využívání, druhová rozmanitost a schopnost měnit klima.

Přijďte také diskutovat se zástupci studentské stávky Fridays For Future a vědci, kteří se klimatickými změnami dlouhodobě zabývají. Už podruhé! Naším cílem je opět zprostředkovat užší dialog mezi vědeckou a studentskou komunitou a hledat řešení společně.

Podrobnosti události

Začátek události
23. 5. 2019 18:30 - 20:00
Dělnická 475/43, Praha 7 (Paralelní Polis)