ABECEDA podle Vítězslava Nezvala a proměny podoby znaku

Ústav bohemistiky pro cizince a komunikace neslyšících FF UK zve na premiéru filmového představení ABECEDA podle Vítězslava Nezvala a proměny podoby znaku.
Projekce se koná ve čtvrtek 9. května od 17 hodin v budově Na Příkopě 29, místnost 117. Sto let po prvním vydání Abecedy vznikl první společný divadelní projekt studentů obou studijních programů pod vedením dr. Ilony Starý Kořánové a doc. Ireny Vaňkové.

Tento umělecký projekt je věnován především těm studentům a pedagogům Ústavu bohemistiky pro cizince a komunikace neslyšících FF UK, které jakýmkoli způsobem zasáhla nedávná tragická událost na FF UK, ale také dalším kolegům, kteří utrpěli újmu, ať už na těle či na duši. Účastníci projektu doufají, že v jejich příspěvku lze nalézt alespoň trochu útěchy, radosti a pocit vzájemné pospolitosti.

Podrobnosti události

Začátek události