FF_UK_uchazec

Mám zájem o studium

Milé uchazečky, milí uchazeči,

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze je v řadě ohledů jedinečná – nejen délkou své tradice a slavnými jmény svých absolventů, kteří po celou dobu jejího trvání zasahovali do společenského života a utvářeli naši národní identitu, nejen tím, že je to největší fakulta co do počtu studentů a pedagogů, nejen tím, že Univerzita Karlova, k jejíž prestiži FF UK značnou měrou přispívá, se může chlubit nejvyšším mezinárodním hodnocením ze všech univerzit u nás i ve východní Evropě, ale i unikátními obory, které lze studovat v rámci České republiky pouze zde. čtěte dále

S otázkami na přijímací řízení se, prosím, obracejte na Oddělení přijímacího řízení, prijimacky@ff.cuni.cz, telefon: +420 221 619 330, 333.

Důležité odkazy

Aktuality

Neuspěli jste u maturity? K přijímačkám přesto přijďte.

18.5.2015
Maturitní vysvědčení se na FF UK předkladá až při zápisu do studia.

Otevírá se čtyřleté doktorské studium religionistiky

14.4.2015
Dodatečně otevřené doktorské studium religionistiky lze studovat v prezenční i kombinované formě.

Problémy s přihláškou? Hlavně ji včas podat!

26.2.2015
Podáváte si přihlášku na Filozofickou fakultu a nevíte přesně, jak co vyplnit? Nevadí! Hlavní je přihlášku do půlnoci odeslat.

Dvouobory: tipy na osvědčené kombinace

19.2.2015
Dvouoborovost je výhodou, protože ten, kdo studuje dva obory, získá dobrý vhled do dvou disciplín, který mu dá schopnost mezioborového pohledu i šanci na lepší pracovní uplatnění.

Dvouobory: záchrana nerozhodných!

5.2.2015
Na FF UK si dvouobory hýčkáme a nabízíme jich co možná nejvíce (v bakaláři můžete vybrat jednu ze 741 kombinací, v navazujícím magistru dokonce 990!).