Uchazec_foto_landingpage

Mám zájem o studium

Milé uchazečky, milí uchazeči,

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze je v řadě ohledů jedinečná – nejen délkou své tradice a slavnými jmény svých absolventů, kteří po celou dobu jejího trvání zasahovali do společenského života a utvářeli naši národní identitu, nejen tím, že je to největší fakulta co do počtu studentů a pedagogů, nejen tím, že Univerzita Karlova, k jejíž prestiži FF UK značnou měrou přispívá, se může chlubit nejvyšším mezinárodním hodnocením ze všech univerzit u nás i ve východní Evropě, ale i unikátními obory, které lze studovat v rámci České republiky pouze zde. čtěte dále

S otázkami na přijímací řízení se, prosím, obracejte na Oddělení přijímacího řízení, prijimacky@ff.cuni.cz, telefon: +420 221 619 330, 333.

Důležité odkazy

Aktuality

Další přijímací řízení na filologické obory

18.12.2014
Filozofická fakulta UK vypsala dodatečné přijímací řízení na bakalářský obor Turkologie, navazující magisterský obor Turkologie a navazující magisterský obor Řecká antická filologie.

Výsledky přijímacích zkoušek (23. 10. 2014)

23.10.2014
Výsledky písemných přijímacích zkoušek na obory Učitelství českého jazyka a literatury pro SŠ a Učitelství pedagogiky jsou dostupné po přihlášení do informačního systému.

Filozofická fakulta UK spustila facebookový profil pro zájemce o studium

1.10.2014
Pod názvem „Mířím na FF UK“ spustila FF UK facebookový profil určený všem zájemcům o studium.

Byly zveřejněny výsledky přijímacích zkoušek

7.7.2014
Individuální výsledky všech kol přijímacích zkoušek pro studium v akademickém roce 2014/2015 jsou přístupné po přihlášení do informačního systému.

Středoškolští studenti mohou absolvovat odbornou stáž na FF UK

26.6.2014
Na podzim 2014 proběhne na FF UK třetí ročník odborných stáží pro studenty středních škol. Vybraní studenti budou moci strávit celkem 24 hodin na některé z kateder nebo v některém z ústavů.