FF_UK_uchazec

Mám zájem o studium

Milé uchazečky, milí uchazeči,

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze je v řadě ohledů jedinečná – nejen délkou své tradice a slavnými jmény svých absolventů, kteří po celou dobu jejího trvání zasahovali do společenského života a utvářeli naši národní identitu, nejen tím, že je to největší fakulta co do počtu studentů a pedagogů, nejen tím, že Univerzita Karlova, k jejíž prestiži FF UK značnou měrou přispívá, se může chlubit nejvyšším mezinárodním hodnocením ze všech univerzit u nás i ve východní Evropě, ale i unikátními obory, které lze studovat v rámci České republiky pouze zde. čtěte dále

S otázkami na přijímací řízení se, prosím, obracejte na Oddělení přijímacího řízení, prijimacky@ff.cuni.cz, telefon: +420 221 619 330, 333.

Důležité odkazy

Aktuality

V akademickém roce 2015/2016 se otevírá nově akreditovaný obor prezenčního bakalářského studia Etnologie se specializací vietnamistika

30.1.2015
Etnologie se specializací vietnamistika je unikátní obor, který je v ČR možné studovat pouze na FF UK. Realizuje se formou tříletého prezenčního bakalářského studia.

PragoFFest letos opravdu s FF

26.1.2015
Kromě programu Matematicko-fyzikální fakulty bude letos UK v rámci PragoFFestu 2015 nově zastoupena též prezentací Filozofické fakulty. Workshop Vytvoř si svůj jazyk připravili studenti lingvistiky.

Třetího ročníku odborných stáží FF UK se zúčastnil rekordní počet středoškoláků

20.1.2015
FF UK nabízí středoškolským studentům možnost absolvovat odbornou stáž od roku 2012. Letos se projektu s názvem 24 hodin s FF UK zúčastnilo 66 stážistů, což je téměř trojnásobek účasti na pilotním ročníku.

Další přijímací řízení na filologické obory

18.12.2014
Filozofická fakulta UK vypsala dodatečné přijímací řízení na bakalářský obor Turkologie, navazující magisterský obor Turkologie a navazující magisterský obor Řecká antická filologie.

Výsledky přijímacích zkoušek (23. 10. 2014)

23.10.2014
Výsledky písemných přijímacích zkoušek na obory Učitelství českého jazyka a literatury pro SŠ a Učitelství pedagogiky jsou dostupné po přihlášení do informačního systému.