The Best Practices and Experience in Countering Foreign Interference in U.S. Academia

Univerzita Karlova pořádá konferenci ve spolupráci s Centrem proti hybridním hrozbám MVČR, Velvyslanectvím USA v České republice a Univerzitou Palackého v Olomouci. Jde o první a jedinou akci svého druhu v ČR, ale i celé střední a východní Evropě, která otevírá veřejnému prostoru témata škodlivého vlivového působení cizí moci, jeho celospolečenských dopadů i potenciálních mezinárodních problémů.

Konference se uskuteční v úterý 17. ledna 2023 v historické budově Karolina, Ovocný trh 3, Praha 1 a proběhne v anglickém jazyce.

První část konference je určena pro veřejnost a proběhne od 10.00 do 12.00 hodin ve Vlasteneckém sále Karolina. Na tuto část konference se můžete zaregistrovat zde. Pozvánku s podrobnostmi naleznete zde.

Druhá část konference je určena pro vrcholové manažery, kteří mají CFI ve své agendě a proběhne od 13.30 v Malé aule Karolina. Na tuto část konference se můžete zaregistrovat zde. Pozvánku s podrobnostmi naleznete zde.

Podrobnosti události

Začátek události