Konference Společenská odpovědnost a udržitelnost na vysokých školách

Česká zemědělská univerzita v Praze zve na CSR konferenci „Společenská odpovědnost a udržitelnost na vysokých školách“, která se uskuteční v úterý 9. 11. 2021 od 9:00 v Aule České zemědělské univerzity v Praze.

Cílem konference je otevřít téma environmentálních a společensky odpovědných řešení na vysokých školách a rozvinout společnou debatu nad možným vývojem agendy CSR v univerzitním prostředí. Příspěvky řečníků povedou od obecné implementace principů CSR a udržitelnosti na vysokých školách, přes konkrétní řešení, jako jsou odpovědné veřejné zakázky či standardy nefinančního reportování. Na přednášky bude navazovat panelová diskuse.

Podrobnosti události

Začátek události
9. 11. 2021 9:00
Kamýcká 1276, 165 00 (Aula České zemědělské univerzity v Praze)