Filozofická fakulta UK vyhlašuje přijímací řízení pro bakalářské a navazující magisterské studijní programy

Uchazeči o studium se mohou od 1. října 2023 přihlašovat na studijní programy otevírané v akademickém roce 2024/2025.

Termín pro podávání přihlášek do bakalářského studia je 29. 2. 2024, do navazujícího magisterského studia 31. 3. 2024.

Bakalářské studijní programy jsou určeny uchazečům s ukončeným středoškolským vzděláním, standardní délka bakalářského studia je 3 roky. Navazující magisterské studijní programy jsou určeny uchazečům s ukončeným vysokoškolským vzděláním, a to buď v bakalářském stupni, nebo v jiném magisterském studiu. Standardní délka navazujícího magisterského studia je 2 roky.

Seznam všech studijních programů, včetně obecných informací o jednotlivých programech, počtu přihlášených a přijatých v minulých letech, popisu přijímací zkoušky a uplatnění absolventů, najdete zde: