Aktuální výběrová řízení

FF UK vypisuje výběrová řízení na pozice akademických i technickohospodářských pracovníků.

Výběrové řízení na pozici Referent/ka nákupu majetku a služeb

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Referent/ka nákupu majetku a služeb.

Výběrové řízení ze dne 12. 2. 2019 – Ústav anglofonních literatur a kultur/Job offer from 12 February 2019 – Department of Anglophone Literatures and Cultures

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – odborný asistent. Obor a zaměření: anglofonní literatury. Přihlášky je nutno podat do 31. 3. 2019. / Field and specialization: Anglophone literatures. Applications by 31. 3. 2019.

Výběrové řízení ze dne 8. 2. 2019 – Ústav východoevropských studií/Job offer from 10 February 2019 – Department of East European Studies

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – odborný asistent. Obor a zaměření: Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání. Přihlášky je nutno podat do 10. 3. 2019. / Field and specialization: Russian Language for Teacher Education. Applications by 10. 3. 2019.

Výběrové řízení na pozici Ředitel/ka projektu financovaného z OP VVV

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Ředitel/ka projektu financovaného z OP VVV. Přihlášku je nutno podat do 28. 2. 2019.

Visiting Professor in Social Sciences and/or Area Studies

The Faculty of Arts, Charles University invites applications for the position of a Visiting Professor in Social Sciences and/or Area Studies. The application deadline is May 31, 2019.

Výběrové řízení na pozici referent/ka akreditačního oddělení

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici referent/ka akreditačního oddělení.

Výběrové řízení na pozici Ekonom/ka – kontrola čerpání finančních prostředků

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Ekonom/ka-Rozpočtář/ka.

Výběrové řízení na pozici Finanční účetní

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Finanční účetní.

Výběrové řízení na pozici Technik přípravy a realizace investic

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Technik přípravy a realizace investic.

Newsletter FF UK