VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

St: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Čt: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Pá: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 14:00

Výběrové řízení na pozici Koordinátor/ka mezinárodních programů

Popis pozice:
Zahraniční oddělení Filozofické fakulty UK hledá vynikajícího administrativního pracovníka, který bude spolu s dalšími koordinátory a ředitelkou mezinárodních programů spravovat program East and Central European Studies (ECES) a další  komerční programy na FFUK. Koordinátor mezinárodních programů bude mít na starosti jednak kancelářskou práci, ale také kontakt a kooperaci se zahraničními studenty během jejich pobytu v Praze.

Pracovní povinnosti:

• organizace a poskytování poradenství před příjezdem a pomoci při vyřizování víz
  • usnadnění orientace a pohybu studentů v Praze během plánovaných aktivit v rámci programu
  • zajišťování studentské podpory – zodpovídání dotazů studentů, asistence v nouzových situacích apod.
  • práce se studentskými databázemi
  • zajišťování co nejlepší mezikulturní zkušenosti pro studenty programu ECES pomocí různých workshopů, aktivit, kontaktu s místními studenty apod.
  • organizace a zajišťování jednodenních výletů a dalších aktivit
  • doprovázení studentů na i několikadenní akademické exkurze
  • výše úvazku 1,0

Kvalifikace a základní požadavky:

• dokončené bakalářské nebo ekvivalentní vzdělání
  • anglický jazyk na úrovni B2/C1
  • zájem o mezinárodní vzdělávání a práci v mezikulturním prostředí vysokých škol
  • skvělé mluvené i psané komunikační schopnosti
  • dobré organizační dovednosti
  • zkušenosti s prací se sadou Microsoft Office (především MS Word a Excel)
  • dobrá orientace v Praze a České republice – včetně geografie města a místní kultury
  • pozice může vyžadovat občasnou práci o víkendu či večer, a také cestování v rámci ČR i zahraničí
  • předchozí vlastní zkušenost se studiem, prací nebo životem v zahraničí výhodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nejpozději do 20. 1. 2022 na e-mailovou adresu ivana.petrzelova@ff.cuni.cz strukturovaný životopis a motivační dopis (rozsah max. jedna normostrana) v českém a anglickém jazyce. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k pohovoru.

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v evidenci fakulty na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.