VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

St: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Čt: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Pá: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 14:00

Filozofická fakulta UK vypisuje výběrové řízení na pozici Referent/ka Oddělení vědy

Referent/ka Oddělení vědy

Kdo jsme?

Oddělení vědy zajišťuje zejména agendu studia v doktorských studijních programech, včetně studia akreditovaného v cizích jazycích, agendu doktorských imatrikulací a promocí a agendu některých typů stipendií. Do gesce Oddělení vědy dále spadá organizace habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem, agenda čestných hodností a ocenění pracovníků ve vědě a výzkumu a administrativní agenda činnosti vědecké rady fakulty.

Co bude Vašim úkolem?
  • Komplexní zajištění administrativní agendy spojené s doktorským studiem, tj. zápisy přijatých studentů, evidence studentů v průběhu studia, kontrola studijních povinností, organizace státních doktorských zkoušek a obhajob disertačních prací, vyřizování studentských žádostí
  • Komunikace se studenty a zaměstnanci FF UK týkající se agendy doktorského studia (e-mailem, telefonicky i osobně)
  • Práce v univerzitních systémech
  • Práce se složkami studentů
Jaké požadavky byste měl/a splňovat?
  • Min. ukončené SŠ vzdělání
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Velmi dobrá uživatelská úroveň MS OFFICE, zkušenost s dalšími informačními systémy výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost a samostatnost

Výhodou bude, pokud máte:

• Znalost vysokoškolského prostředí
  • Praxi na obdobné pozici
Co Vám nabízíme?
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Stabilní zázemí největší české humanitní fakulty
  • Příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže)
  • Fakultní a univerzitní program benefitů: http://www.ff.cuni.cz/benefity
Kdy nastoupíte?

Ihned nebo dle dohody.

První smlouva na FF UK se vždy uzavírá na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou.

Zaujala Vás naše nabídka?

To nás těší. Napište nám prosím zde nebo na e-mail blanka.svobodova@ff.cuni.cz  a připojte motivační dopis a podrobný strukturovaný životopis (česky nebo anglicky) nejpozději do 31. 12. 2019. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů na UK: https://cuni.cz/UK-9056.html