Uchazeči o studium mohou podávat přihlášky na nově akreditované studijní programy

Rada pro vnitřní hodnocení Univerzity Karlovy schválila otevření studijních programů vyučovaných na Filozofické fakultě UK: bakalářského programu Estetika a bakalářského i navazujícího magisterského programu Andragogika a personální řízení.

Pro tyto studijní programy zůstávají v platnosti všechny termíny stanovené pro pregraduální studium: přihlášky na bakalářské programy je možné podávat do 28. 2. 2023, na navazující magisterské programy do 31. 3. 2023. Přijímací zkoušky proběhnou rovněž podle harmonogramu.

Informace o těchto studijních programech, včetně popisu přijímací zkoušky, počtu přihlášených a přijatých ke studiu a uplatnění absolventů, najdete na fakultním webu:

Přehled všech nabízených studijních programů na FF UK najdete zde.