Archiv

Archiv

V sobotu 16. září proběhne 4. ročník kulturního festivalu Open Square

Tradiční festival institucí sídlících kolem náměstí Jana Palacha nabídne letos návštěvníkům například workshop japonské kaligrafie, tematické procházky Prahou či komentované prohlídky Galerie Rudolfinum. Svým datem se akce připojuje k sousedským slavnostem Zažít město jinak.

os16_1

Nový kulturní festival Open Square přilákal tisícovky návštěvníků

V sobotu 18. října proběhl na nám. Jana Palacha první ročník kulturního festivalu Open Square. Společně jej uspořádaly Česká filharmonie, FF UK, Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy a Uměleckoprůmyslové museum.

namesti-opensquare-300x198

Mezinárodní den archeologie oslavily v Celetné stovky rodin s dětmi

Letos poprvé se do mezinárodních oslav archeologie a nadšení z objevování zapojila i Filozofická fakulta UK. Pro děti a jejich rodiče připravily ústavy fakulty, které se archeologickému bádání věnují, bohatý program.

foto_hundak; 2014; open; square;

Palachovo náměstí se v sobotu otevře veřejnosti

V sobotu 18. října se uskuteční první ročník kulturního festivalu Open Square (Otevřené Palachovo náměstí). Vstup na všechny programy dne je se slevou nebo zcela volný.

Nam_JP_02

Výstava Prsteny pro Tolkiena byla zahájena

13. října 2014 proběhla v přízemí hlavní budovy FF UK vernisáž výstavy Prsteny pro Tolkiena. Výstavu si je možné prohlédnout každý všední den do 21. listopadu a také v rámci kulturního festivalu Open Square 18. října.

20141013IMG_9288

Palachovo náměstí se 18. října 2014 otevírá veřejnosti

FF UK se jako jedna z pořádajících institucí zapojila do prvního ročníku kulturního festivalu Open Square (Otevřené Palachovo náměstí).

Nam_JP_02