Básníci na FF UK vystoupí se svými básněmi již popáté

Básníci z řad pedagogů, studentů i zaměstnanců přečtou své básně v Kampusu Hybernská, a to ve středu 24. května 2023 od 18 hodin. Akci moderuje multižánrové umělecké těleso „Úvod do komparatistiky“.

V první části vystoupí autoři, kteří poezii již publikovali nebo veřejně četli. Po ní bude následovat otevřená scéna, kde může přečíst své básně kdokoli z akademické obce i zaměstnanců fakulty.

Vystoupí Louis Armand, Martina Blažeková, Ondřej Doležal, Veronika Dvorská, Ester Fischerová, Sylva Fischerová, Anna Gažiová, Daria Gordova, Jan Horský, Josef Hrdlička, Václav Jamek, Pavla Korpaczewski, Timur Koychiev, Klára Krásenská, Anna Luňáková, Vít Ondrák, Tim Postovit, Juan Sánchez, Karolina Válová, Lukáš Zádrapa, Antonín Zhořec a další.

Více informací naleznete na webové stránce basnici.ff.cuni.cz.

Literární večery v dramaturgii redakce revue Prostor v Čítárně Hyb4 jsou realizovány s finanční podporou hl. m. Prahy, Ministerstva kultury a Státního fondu kultury ČR.