Volební období 2014-2016

2022 – 2025

senatff@ff.cuni.cz

Akreditační materiály k projednání na 1. zasedání AS FF UK

1. Žádost o rozšíření akreditace navazujícího magisterského SP Obecná teorie a dějiny umění a kultury o SO Hudební věda (prezenční forma studia, 2letá standardní doba studia, dvouoborové studium, s možností konat rigorózní řízení)
    1. Zpráva a stanovisko Studijní komise
    2. Reakce vedení ÚHV na zprávu Studijní komise
    3. Materiál v zaheslovaném archivu .zip
  2. Žádost o prodloužení akreditace doktorského SP Text and Event in Early Modern Europe (ERASMUS MUNDUS Joint Doctorate) (prezenční forma studia, 3letá standardní doba studia, s výukou v anglickém jazyce)
    2. Materiál v zaheslovaném archivu .zip
  3. Žádost o prodloužení akreditace navazujícího magisterského SP Anglistika – amerikanistika se SO Anglistika – amerikanistika (prezenční forma studia, 2letá standardní doba studia, jednooborové studium, s možností konat rigorózní řízení) na dostudování stávajících studentů
    1. Stanovisko Studijní komise
  4. Žádost o prodloužení akreditace navazujícího magisterského SP Filologie se SO Starořečtina (prezenční forma studia, 2letá standardní doba studia, dvouoborové studium, s možností konat rigorózní řízení) na dostudování stávajících studentů

Poznámka:

Materiály k akreditacím jsou z důvodu ochrany duševního vlastnictví jejich autorů k dispozici pouze na sekretariátu AS FF UK v tištěné podobě nebo v zaheslovaném archivu. Heslo k otevření archivu vydává předsednictvo AS FF UK senátorům emailem.