Univerzita Karlova pořádá po dvouleté pauze reprezentační ples

Reprezentační ples Univerzity Karlovy se uskuteční v pátek 21. dubna 2023 od 19:30 v prostorách Paláce Žofín. Vstupenky si můžete zakoupit prostřednictvím portálu Ticketmaster.

Na letošním plese, který bude moderovat popularizátor vědy Daniel Stach, se můžete těšit na bohatý program, jehož součástí bude například Orchestr Karla Vlacha či vystoupení Hany Holišové. Chybět nebude ani ukázka společenského tance od tanečního páru z televizní show StarDance nebo originální vědecké stand-upy z dílny FameLab. V Malém sále zahrají tři studentské kapely a v Rytířském sále bude celý večer hrát hudební skupina Alena Přibylová and her Longhairs.

Součástí letošního Reprezentačního plesu UK bude benefiční akce na podporu talentovaných středoškolských studentů. Budete mít možnost přispět nejen libovolnou částkou na účet Nadačního fondu Univerzity Karlovy, ale také dražbou originálních cen.

Veškeré informace o programu plesu i benefiční akci naleznete na webových stránkách plesu.