Sbor a Orchestr Univerzity Karlovy nabírá nové členy

Máte-li chuť sdílet radost z hudby a interpretovat pod profesionálním vedením díla slavných i méně známých tvůrců, neváhejte a přidejte se do Sboru a Orchestru UK. Zahajovací zkouška sboru se koná 1. února v 19:30 a první zkouška orchestru 1. a 8. února od 17:00.

Sbor a Orchestr UK je soubor nadšených hudbymilovných studentů a čerstvých absolventů Univerzity Karlovy, kteří reprezentují svou Almu Mater při slavnostních příležitostech doma i v zahraničí.

Orchestr UK přijímá nové hráče smyčcových nástrojů, ale také hoboje, fagotu a lesního rohu. Zkouška nových členů do Sboru UK je rychlá a neformální, odehrává se během prvních dvou zkoušek.

Více informací naleznete na stránkách sboru nebo napište na info@sboraorchestruk.cz.