Přijďte si vyzkoušet různé sportovní aktivity na Rektorském sportovním dni 2024

Tradiční sportovní svátek Univerzity Karlovy letos pořádá Katedra tělesné výchovy FF UK. Uskuteční se 14. května 2024 v Praze, Hradci Králové a Plzni. V nabídce je široká paleta aktivit, která zájemcům umožní poznat nové sporty nebo prostředí, porovnat dovednosti a výkony a také se neformálně setkat se spolužáky a kolegy.

Ve Sportovním centru v Hostivaři spolu budou od 10:00 soutěžit družstva děkanátů jednotlivých fakult, včetně týmu z FF UK. Soupeřit budou v netradičních sportovních disciplínách, jako je orientační běh, skok do dálky, hod medicinbalem a přesun týmu.

Veškerá výuka na FF UK se tento den ruší.

Všechny sportovní aktivity naleznete na webu Rektorského sportovního dne. Na některé aktivity je nutné se přihlásit přes e-mail uvedený v popisku aktivity.