Nadační fond UK vyhlašuje výzvu na projekty nadaných studentek a studentů SŠ

Fond vyhlašuje výzvu na podporu projektů nadaných studujících středních škol v České republice. Finanční podpora do výše 50 tisíc Kč na projekt má pomoci při studiu středoškolákům a středoškolačkám, kteří svými studijními výsledky výrazně vynikají v určité oblasti či oboru při studiu SŠ.

Předkládání žádostí je otevřeno do 30. června 2023. Řešení projektu je po schválení naplánováno od 1. září 2023 do 31. prosince 2023. Více informací se dozvíte v grantové výzvě. Přihlašovat se můžete vyplnění formuláře na tomto odkaze.

Studenti a studentky se budou moci dál studijně a osobně rozvíjet, nejen díky finanční podpoře, ale také díky propojení oblasti svého studia s výzkumem realizovaným na Univerzitě Karlově.