Děkanský sportovní den se koná v pátek 29. dubna

Katedra tělesné výchovy FF UK zve na Děkanský sportovní den FF UK a FSV UK, který se uskuteční v pátek 29. dubna 2022 ve Sportovním centru UK v Hostivaři. Využijte tuto příležitost a přijďte si zdarma zacvičit, zasportovat, poměřit svoje dovednosti v rámci zápasů a turnajů v různých sportech anebo jen relaxovat při nezávodních sportovních aktivitách.

• Přihlásit se můžete v tomto formuláři, a to i na více nabízených aktivit.
  • Počet účastníků (týmů) v jednotlivých aktivitách je omezen. Přihlaste se proto co nejdříve. Bližší informace k účasti obdržíte po vašem přihlášení od lektora.
  • Zúčastnit se mohou i pracovníci FF UK a FSV UK a jejich rodinní příslušníci.
  • Studenti si účastí na Děkanském sportovním dni mohou nahradit svoji absenci v hodinách TV.

Tento den nebude probíhat žádná výuka ani jiné prezenční aktivity spojené se studiem. Úřední hodiny všech děkanátních oddělení budou zrušeny. Všechny knihovny budou zavřeny. Studenti i zaměstnanci se mohou zúčastnit sportovních aktivit. Zaměstnanci, kteří se neúčastní sportovních aktivit, budou – dle domluvy se svým nadřízeným – plnit své běžné pracovní povinnosti.