Podejte si přihlášku ke studiu na Filozofické fakultě UK

Zájemci o bakalářské studijní programy mohou elektronicky podávat přihlášky do 28. února 2022. Uchazeči o studium navazujících magisterských programů se mohou přihlašovat do 31. března 2022.

Podrobné informace o studijních programech nabízených v akademickém roce 2022/2023, ale i rady, jak si studijní program vybrat nebo jak se připravit na přijímačky, a harmonogram přijímacího řízení najdou uchazeči na webu fakulty v sekci Přijímací řízení.

Pokud se stále rozhodujete, který konkrétní studijní program zvolit, můžete se porozhlédnout po Světě FF UK.

Pokud byste se chtěli zeptat na zkušenosti se studiem přímo stávajících studentů a rádi byste poznali své budoucí učitele, můžete se s nimi potkat na akcích pro uchazeče. V listopadu 2021 pořádá Univerzita Karlova informační dny pod názvem Na Karlovku Tour. FF UK pak 15. ledna 2022 pořádá svůj vlastní Den otevřených dveří.