Výběrové řízení na pozici Referent/ka Oddělení doktorského studia a akademických kvalifikací FF UK

Oddělení doktorského studia a akademických kvalifikací (ODSAK) zajišťuje zejména agendu studia v doktorských studijních programech, včetně studia akreditovaného v cizích jazycích, agendu doktorských imatrikulací a promocí a agendu některých typů stipendií. Do gesce ODSAK dále spadá organizace habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem, agenda čestných hodností a ocenění pracovníků ve vědě a výzkumu a administrativní agenda činnosti Vědecké rady fakulty.

Co bude Vašim úkolem?

• Komplexní zajištění administrativní agendy spojené s doktorským studiem, tj. zápisy přijatých studentů, evidence studentů v průběhu studia, kontrola studijních povinností, organizace státních doktorských zkoušek a obhajob disertačních prací, vyřizování studentských žádostí
  • Komunikace se studenty a zaměstnanci FF UK týkající se agendy doktorského studia v češtině i angličtině (e-mailem, telefonicky i osobně)
  • Práce v univerzitních informačních systémech
  • Práce se složkami studentů
  • Práce s předpisy a opatřeními
  • Práce s webovými stránkami a Facebookem oddělení

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

• ukončené SŠ vzdělání
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka (minimální úroveň B1)
  • Velmi dobrá uživatelská úroveň MS Office
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a vystupování (e-mailem, telefonicky i osobně)
  • Velmi dobrá orientace v odborných textech (zákon, předpisy, opatření)
  • Pečlivost, důslednost, samostatnost, organizovanost

Výhodou bude, pokud máte:

• Znalost vysokoškolského prostředí
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenost s prací ve WordPress

Co Vám nabízíme?

• Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu
  • Stabilní zázemí největší české humanitní fakulty
  • Finanční ohodnocení dle Vnitřního mzdového předpisu UK
  • Stravenky
  • Příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže)
  • Fakultní a univerzitní program benefitů: http://www.ff.cuni.cz/benefity

Kdy nastoupíte?

1. listopadu 2021, nejpozději však 1. prosince 2021

Smlouva bude na dobu určitou jako zástup za mateřskou dovolenou.

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail martina.provazkova@ff.cuni.cz nejpozději do 17.10.2021. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.