Platforma e-knih Bookport je nově přístupná pro všechny uživatele UK

Do konce roku 2021 byly nově všem uživatelům (studentům i zaměstnancům) z řad Univerzity Karlovy zpřístupněny kolekce elektronických knih „společenské vědy“; „zdravotnictví“; „byznys“ a „technika“ v české databázové platformě Bookport. Tato platforma zpřístupňuje odborné a populárně naučné tituly z produkce tuzemských nakladatelství Grada, Portál, Galén a dalších. Knihy je možné číst on-line prostřednictvím webového prohlížeče nebo off-line v prostředí mobilní aplikace pro operační systémy Android a iOS.

Další informace a odkazy

Portál e-zdrojů UK | Informace o přihlášení do Bookportu a úplný seznam zpřístupněných titulů.

Elektronické informační zdroje na FF UK | Všechny důležité informace o dostupných e-zdrojích pro studium, vědu a výzkum na FF UK najdete na webu Knihovny FF UK.