Odpověď děkana Filozofické fakulty UK Michala Pullmanna na otevřený dopis Michala Klímy

Vážený pane Klímo,

se zájmem jsem si v deníku Forum 24 přečetl Váš otevřený dopis, jímž reagujete na můj rozhovor pro časopis Echo 24. Ve svém textu mi kladete řadu otázek a otevíráte mnoho důležitých témat. Rád bych Vás proto pozval k veřejné rozpravě se mnou, při níž budeme moci své názory i argumenty pro ně konfrontovat ve vzájemné diskusi. Rádi Vás přivítáme na Filozofické fakultě UK, ale pokud byste preferoval jiné místo konání, dejte prosím vědět. Na ostatních organizačních záležitostech i na termínu bychom se jistě domluvili.

Se srdečným pozdravem

Michal Pullmann

Programový článek Michala Pullmanna a Pavla Koláře

Rozhovor Michala Pullmanna a Michala Klímy s moderátorem Michaelem Rozsypalem na ČRo Plus