Kampus Hybernská zve na vánoční večírek Christmas (party) time

„V klidu, vždyť jsou to jenom Vánoce,“ řekli pořadatelé vánočního večírku v HYBu a připravili studentskou akci, která se ponese v duchu předvánoční pohody a pití svařáku s přáteli. Večírek pro studenty z celé univerzity a z programu Erasmus+ proběhne 12. prosince od 17 hodin. Přijďte, pobavte se a poznejte vánoční zvyky z celého světa.

Kromě prezentace vánočních tradic zahraničních i českých studentů budete moci v průběhu akce například vytvořit kolektivní příběh pomocí Komixátoru, vyrobit si vlastní dárky v recyklo dílně nebo si zahrát moderní deskové hry. Nebude chybět ani promítání oblíbeného českého filmu Pelíšky s anglickými titulky.

Kulturní program bude doprovázet burza knih, second hand od Přestupní stanice a SWAP oblečení od Library of Things Prague. V půl sedmé se můžete zúčastnit workshopu s lékaři a psychologem. Ti vám poradí, jak přežít zimní období spojené s vánočním emočním vypětím a celou rodinou u jednoho stolu. Večer zahraje kapela Vladivojna La Chia a program bude zakončen tancem s DJ Matějem Halašem.

Dobré jídlo a pití je samozřejmostí.