VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

web_volna_zidle_fin_v2_odv

Referent/ka Oddělení vědy

Profil Oddělení vědy

Oddělení vědy zajišťuje zejména agendu studia v doktorských studijních programech, včetně studia akreditovaného v cizích jazycích, agendu imatrikulací a promocí v doktorských studijních programech agendu stipendií a organizaci studentského hodnocení výuky v doktorských studijních programech. Do gesce Oddělení vědy dále spadá organizace habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem, agenda čestných hodností a ocenění pracovníků ve vědě a výzkumu a administrativní agenda činnosti vědecké rady fakulty.

Hlavní odpovědnosti

Doktorské studium:

• Komplexní zajištění administrativní agendy spojené s doktorským studiem, tj. zápisy přijatých studentů, evidence studentů v průběhu studia, kontrola studijních povinností, organizace obhajob disertačních prací.
  • administrace stipendií spojených s doktorským studiem, ceny a ocenění

Obecné:

• komunikace se studenty doktorského studia a zaměstnanci FF UK týkající se agendy oddělení vědy
  • archivace dokladů do složek studentů

Naše očekávání

• min. ukončené SŠ vzdělání/VŠ vzdělání v bakalářském programu
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • velmi dobrá uživatelská úroveň MS OFFICE, zkušenost s dalšími informačními systémy výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost a samostatnost

Výhodou

• znalost vysokoškolského prostředí
  • praxe na obdobné pozici

Nabízíme

• stabilní zázemí největší české humanitní fakulty
  • příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže)
  • pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností
  • Zaměstnanecké benefity

Možnost nástupu

Ihned nebo dle dohody.
První smlouva na FF UK se vždy uzavírá na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou.

Způsoby přihlášení

Elektronicky:

Přihlášku – motivační dopis a podrobný strukturovaný životopis pošlete na e-mailovou adresu blanka.svobodova@ff.cuni.cz.

Písemně poštou/osobně:

Přihlášku se všemi přílohami můžete zaslat i poštou, nebo doručit osobně na adresu Osobní oddělení FF UK, nám. Jana Palacha 1/2, 116 38 Praha, na obálku napište: Referent/ka Oddělení vědy.

Své přihlášky zasílejte nejpozději do 18. 1. 2018.