Výstava fotografií zachycujících události v Ázerbájdžánu 1989 a na Litvě 1991 bude k vidění do 3. února

Výstavu Cesta k nezávislosti: Ázerbájdžán, Litva připravilo občanské sdružení Azerbaijan Student Network ve spolupráci s FF UK.

Výstava fotografií pojednává o událostech v Ázerbájdžánu (leden 1989) a na Litvě (leden 1991). Vernisáž výstavy proběhla 20. ledna za účasti velvyslance Litevské republiky J. E. p. Edvilase Raudonikise a velvyslance Ázerbájdžánské republiky J. E. p. Farida Shafiyeva.

Výstava, instalovaná v přízemí Celetné 20, potrvá do 3. února 2016.

_SSI6160

Zleva: Mgr. Geda Montvilaite-Sabaitiene (Ústav východoevropských studií FF UK), velvyslanec Litevské republiky J. E. p. Edvilas Raudonikis, velvyslanec Ázerbájdžánské republiky J. E. p. Farid Shafiyev, Mgr. Eldar Valiyev (občanské sdružení Azerbaijan Student Network)