Knihovna FF UK zve na seminář práce s elektronickými zdroji

Obecně zaměřený seminář je určen studentům i pedagogům Filozofické fakulty UK. Zájemci si mohou vybrat ze tří termínů: 29. listopadu a 5. a 11. prosince. Seminář se uskuteční v Knihovně Jana Palacha.

Účastníci se naučí vyhledávat v oborových databázích, pracovat s univerzitním vyhledávačem UKAŽ, Portálem elektronických zdrojů a naučí se citovat a vytvářet seznam literatury pomocí nástroje Citace PRO.

Seminář povede fakultní správkyně elektronických zdrojů Michaela Málková (Knihovna FF UK). Setkání budou vždy probíhat od 10:00 do 11:00 hodin v týmové studovně Knihovny Jana Palacha (hlavní budova, nám. Jana Palacha 1/2, suterén).

Na vybraný termín semináře se prosím zaregistrujte prostřednictvím formuláře. Profil událost najdete také na Facebooku.