FF UK připravila dobročinnou sbírku hraček a knížek pro děti ze sociálně znevýhodněných rodin

Podpořit děti můžete 17. a 18. prosince na sekretariátu Ústavu českého jazyka a teorie komunikace FF UK v č. 19 na hlavní budově. Sbírka bude probíhat v pondělí od 9–12 a 13–16 hodin a v úterý od 9–12 hodin.

Hračky a knížky nashromážděné ve sbírce budou následně věnovány na Dobročinný bazar hraček Kidaway, který se bude konat ve dnech 19.–21. prosince v Paláci Lucerna. Výtěžek tohoto bazaru půjde organizaci Tosara, která pomáhá dětem ze sociálně znevýhodněných rodin.

Máte-li doma po dětech knížky či hračky, které již nevyužíváte a které by mohly udělat radost jiným, budeme rádi, když jimi přispějete do naší sbírky. Pokud byste chtěli nějaké knihy či hračky věnovat a v těchto termínech nemůžete, máte možnost je donést přímo na samotný bazar.

Sbírka se netýká dětského oblečení a dalších věcí, ale výhradně hraček a knih.

Za vedení fakulty Hana Pazlarová a za organizátory sbírky Jan Chromý