Archiv

The Application for the TEMA Erasmus+ Master Course is Open for Candidates

The 2-year (120 ECTS) European Master Course TEMA European Territories: Identity and Development is a programme of academic excellence. Apply by July 20, 2016.

Magisterský program TEMA Erasmus+ přijímá nové uchazeče

Dvouletý evropský magisterský program (120 ECTS) TEMA European Territories: Identity and Development vyniká vysokou akademickou úrovní. Uzávěrka přihlášek je 20. července 2016.

Čtvrtý magisterský cyklus Erasmus Mundus TEMA zahájil, tentokrát v Praze

FF UK, člen konsorcia programu, na počátku 4. ročníku hostila setkání, jehož se zúčastnilo na čtyři desítky studentů a učitelů, pocházejících z pěti kontinentů.

Magisterský program European Master Course TEMA European Territories (Civilisation, Nation, Region, City): Identity and Development nabízí místa pro samoplátce

Přihlášky samoplátců na studijní program European Master Course TEMA je nutno odevzdat do 15. srpna 2014 (platí pro mimoevropské zájemce), nebo do 31. srpna 2014 (platí pro evropské zájemce).

Bylo vyhlášeno přijímací řízení na magisterský program European Master Course TEMA European Territories

Přihlášky na studijní program European Master Course TEMA European Territories (Civilisation, Nation, Region, City): Identity and Development je nutno odevzdat do 16. června 2014.