Jste absolventi z roku 1968?

Rádi bychom Vás pozvali k účasti na Zlaté promoci, která proběhne v rámci Festivalu absolventů v sobotu 21. dubna v prostorách Karolina. V rámci Festivalu absolventů budou představeny fakultní a celouniverzitní aktivity pro absolventy a v Císařském sále se bude konat beseda s významnými absolventy Univerzity Karlovy.

Zlatá promoce představuje slavnostní obřad k výročí padesáti let od promoce. V letošním roce se akce uskuteční již potřetí a určena je pro absolventy všech fakult Univerzity Karlovy, kteří promovali v roce 1968. Obřad je přístupný veřejnosti a uskuteční se ve Velké aule Karolina, čas bude upřesněn.

Máte-li zájem se Zlaté promoce zúčastnit, ozvěte se prosím na email absolvent@ff.cuni.cz.

Víte-li o někom, kdo by měl zájem se této akce zúčastnit, budeme rádi za sdílení naší výzvy.