Pomozte nám s průzkumem absolventů

Filozofická fakulta UK provádí absolventské šetření a rádi bychom Vás požádali o spolupráci. Zajímá nás, kam směřovaly po ukončení studia na FF UK Vaše kroky a jak fakultu a studium zpětně vnímáte.

Smyslem tohoto průzkumu je zjistit:

• jaké jsou názory absolventů na studium na FF
  • jaké je uplatnění našich absolventů
  • jakým způsobem s absolventy spolupracovat.

Dotazník zabere přibližně 15 minut a my díky němu získáme velmi cenné informace a podněty.

Fakultu chceme nadále rozvíjet, a to ve spolupráci se studenty a Vámi, našimi absolventy. Aktuální uchazeče o studium na FF zajímá, o jakou práci se mohou na základě studia a titulu získaného u nás ucházet. Současně bychom rádi pomohli při hledání práce i našim čerstvým absolventům. Potřebné informace ale jinak než ve spolupráci s Vámi nezískáme.

Veškeré informace, které nám sdělíte, budou zpracovány zcela anonymně.

Pro vyplnění dotazníku prosím klikněte na následující odkaz: http://bit.ly/absolventi_dotaznik

Máte-li k výzkumu jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na Mgr. Evu Kyselou (Eva.Kysela@ff.cuni.cz) z Katedry sociologie, která Vám veškeré dotazy ráda zodpoví. Dotazník je možné vyplnit do 22. prosince.