Archiv státních doktorských zkoušek

Datum Hodina Místnost1 Obor Jméno
10.12.2013 15:15 m. č. 114 Románské jazyky PhDr. Daniel Petřík
28.11.2013 13:30 Celetná č. 20/m. č. 308 Psychologie práce a organizace Mgr. Petr Pečenka
26.11.2013 12:30 m. č. 109 Románské literatury Mgr. Marek Očenáš
23.10.2013 10:00 Celetná č. 20/m. č. 142b Klinická psychologie Mgr. Alice Maulisová
22.10.2013 14:00 m. č. 18/ Hybernská 3 Teorie a dějiny literatur zemí Asie a Afriky Mgr. Radek Pělucha
18.10.2013 14:00 m. č. 411 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Alžběta Plívová
1.10.2013 15:00 Celetná č. 20/m. č. 308 Sociální psychologie Mgr. Zuzana Němečková
30.9.2013 16:30 Celetná č. 20/m. č. 119 Logika Mgr. Veronika Douchová
26.9.2013 15:00 m. č. 225 Religionistika Mgr. Kateřina Jahnová
26.9.2013 11:30 Celetná č. 20/m. č. 152 Pravěká a středověká archeologie Mgr. Zdeněk Beneš,
Mgr. František Kašpárek
26.9.2013 15:00 m. č. 222 Filozofie Mgr. Ivan Gutierrez
26.9.2013 10:30 m. č. 223 Filozofie Matej Cíbik, M.A.
26.9.2013 9:00 Celetná č. 20/m. č. 414 Dějiny výtvarného umění Mgr. Líza Faktorová
26.9.2013 9:00 Celetná č. 20/m. č. 414 Dějiny výtvarného umění Mgr. Marcela Suchomelová,
PhDr. Lucie Šiklová,
Mgr. Eliška Zlatohlávková
26.9.2013 9:00 Celetná č. 20/m. č. 414 Dějiny výtvarného umění Mgr. Romana Petráková
25.9.2013 11:30 Jinonice, m. č. 2015 Informační věda Mgr. Zuzana Šidlichovská,
Mgr. Ilona Trtíková
25.9.2013 10:00 m. č. 419a Obecná lingvistika Mgr. Zuzana Bodnárová
25.9.2013 13:00 m. č. 308a Slovanské filologie Mgr. Jana Macurová
25.9.2013 12:00 m. č. 308a Slovanské filologie Mgr. Magdalena Kroupová
25.9.2013 11:00 m. č. 308a Slovanské filologie Mgr. Katarzyna Vaculová
25.9.2013 10:00 m. č. 308a Slovanské filologie Mgr. Helena Stranjik
25.9.2013 11:00 m. č. 21 Český jazyk Dmitriy Timofeev
25.9.2013 15:00 m. č. 208/ Hybernská 3 Iberoamerikanistika Mgr. Karolína Tuzarová,
Mgr. Zita Straková,
Frederico Rego,
Peter Vyšný,
Mgr. Gabriela Eichlová, Mgr. Veronika Moudrá
24.9.2013 9:00
9:45
10:30
11:15
12:00
12:45
13:30
14:15
m. č. 204 Historie/obecné dějiny Mgr. Jan Adamec
PhDr. Matěj Bílý
Mgr. Kathleen Brenda Geaney
PhDr. Jan Chlubna
Mgr. Václav Kotrman
Mgr. Martin Krejčí
Mgr. Kamila Mádrová
PhDr. Daniel Srch
24.9.2013 13:00 Jinonice, m. č. 4014 Politologie Mgr. Pavel Doleček,
Mgr. Jan Květina,
Mgr. Jiří Krejčík,
Mgr. Ondřej Kostka,
PhDr. Ondřej Slačálek,
Mgr. Jana Vargovčíková
24.9.2013 10:00 Celetná č. 20/m. č. 108 Moderní hospodářské a sociální dějiny PhDr. Kateřina Rozinková
19.9.2013 10:00 m. č. 106/ Hybernská 3 Translatologie Mgr. Kateřina Sitařová
19.9.2013 15:00 m. č. 404 Hudební věda Mgr. Petra Kolátorová
18.9.2013 12:00 Celetná č. 20/m. č. 229 Etnologie PhDr. Ivana Rumanová
18.9.2013 10:00 m. č. 419a Obecná lingvistika Mgr. Jiří Januška
17.9.2013 10:00 m. č. 415 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Lucie Koryntová
17.9.2013 11:00 m. č. 18/ Hybernská 3 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Matouš Jaluška
17.9.2013 15:00 Celetná č. 20/m. č. 319 Kulturologie PhDr. Julie Hubeňáková
17.9.2013 16:00 Celetná č. 20/m. č. 319 Kulturologie PhDr. Helena Šulová
17.9.2013 14:30 Celetná č. 20/m. č. 319 Kulturologie Mgr. Michaela Konopíková,
JUDr. Petr Frischmann
17.9.2013 12:00 Celetná č. 20/m. č. 229 Etnologie Mgr. Tereza Konvalinková,
Mgr. Iuliia Tormysheva
16.9.2013 10:00 Celetná č. 20/m. č. 110 Sociologie Mgr. Pavol Fabuš
12.9.2013 11:30 Celetná č. 20/m. č. 304 Andragogika PaedDr. Vladimír Šika
11.9.2013 Celetná č. 20/m. č. 210 Jazyky zemí Asie a Afriky Nima Hojer Lama
10.9.2013 14:00 m. č. 312 Slovanské literatury Mgr. Alexej Sevruk
9.9.2013 14:00 m. č. 321 Germánské jazyky a literatury Mgr. Alena Jakubcová
9.9.2013 14:00 Celetná č. 20/m. č. 314 Dějiny antického starověku Mgr. Matěj Novotný
6.9.2013 9:00 m. č. 201 České dějiny Mgr. Robert Gája
6.9.2013 10:00 m. č. 201 České dějiny Mgr. Veronika Hurtová
6.9.2013 11:00 m. č. 201 České dějiny Mgr. Věra Vejrychová
6.9.2013 11:00 m. č. 208 České dějiny Mgr. Petr Píša
6.9.2013 10:00 m. č. 208 České dějiny Mgr. Eva Palivodová
6.9.2013 9:00 m. č. 208 České dějiny Mgr. Vojtěch Kessler
5.9.2013 13:00 m. č. 415 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Eva Šťastná
28.6.2013 11:00 m. č. 308/A Slovanské filologie Mgr. Martina Chromá,
Mgr. Kateřina Spurná
26.6.2013 11:00 m. č. 18/ Hybernská 3 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Daniela Čadková
25.6.2013 9:00 ÚDU/ Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Andrea Sloupová
25.6.2013 14:45 m. č. 25 Český jazyk Mgr. Kateřina Voleková
25.6.2013 14:00 m. č. 25 Český jazyk Mgr. Andrea Svobodová
24.6.2013 14:00 m. č. 219a Anglická a americká literatura Mgr. Petr Onufer
24.6.2013 10:00 Celetná č. 20/m. č. 234 Teorie a dějiny litertur zemí Asie a Afriky PhDr. Alena Šindelářová
21.6.2013 10:00 m. č. 224 Filozofie Jan Frei, Ph.D.
20.6.2013 14:00 m. č. 21 Český jazyk Mgr. Hana Slabá
20.6.2013 10:00 m. č. 415 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Markéta Holanová
19.6.2013 16:00 KPVHA Pomocné vědy historické Mgr. Tomáš Velička
19.6.2013 15:00 KPVHA Pomocné vědy historické Mgr. Lucie Swierczeková
19.6.2013 13:00 Celetná č. 20/m. č. 142b Klinická psychologie Mgr. Alexandra Hrouzková
19.6.2013 12:30 Celetná č. 20/m. č. 142b Klinická psychologie PhDr. Hana Štěpánková
17.6.2013 15:30 m. č. 458 Slovanské literatury Mgr. Mária Pavligová
17.6.2013 14:30 m. č. 458 Slovanské literatury Mgr. Magda Bystrzak
17.6.2013 16:30 Celetná č. 20/m. č. 308 Sociální psychologie Mgr. et Bc. Jana Lidická
13.6.2013 13:30 m. č. 21 Český jazyk Mgr. Eliška Kleňhová
11.6.2013 11:00 m. č. 115 Románské literatury Mgr. Jiří Holub
11.6.2013 10:00 m. č. 115 Románské literatury Mgr. Petra Zdeňková
10.6.2013 12:30 Týmová studovna Politologie Mgr. Martin Štefek
5.6.2013 9:30 Celetná č. 20/m. č. 142b Klinická psychologie MUDr. Kristýna Drozdová
31.5.2013 od 9:00 m. č. 208 České dějiny Mgr.Martin Formánek (9.00),
Mgr. Taku Shinohara (10.00),
Mgr. Bohumila Cymbalak Jankovská (11.00),
PhDr. Jan Zelenka (12.00)
30.5.2013 od 9:00 Jinonice, m. č. 2015 Informační věda Mgr. Eduardo Fernández Couceiro,
Mgr. Lucie Sakastrová,
Mgr. Katrin Vodrážková
28.5.2013 14:00 Celetná č. 20/Katedra sociologie Sociologie Marián Kišš, M.A.
28.5.2013 10:00 ÚČNK, Národní 37 Matematická lingvistika Mgr. Karin Schöne
23.5.2013 13:00 Jinonice, m. č. 3016 Politologie Mgr. Jana Kočišková,
Mgr. Jakub Charvát
21.5.2013 13:00 Celetná č. 20 Teorie a dějiny literatur zemí Asie a Afriky Mgr. Jitka Jeníková,
Magdalena Vitásková
15.5.2013 14:00 m. č. 415 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Jiří Soukup
14.5.2013 13:00 Didaktika konkrétního jazyka Mgr. Irina Minakova
7.5.2013 11.30 Celetná č. 20/m. č. 229 Etnologie Mgr. Pavla Kokaislová
26.4.2013 10:00 m. č. 118 Germánské jazyky a literatury Mgr. Jana Kijonková
25.4.2013 10:00 m. č. 214 Pomocné vědy historické Mgr. Adam Šrejber
23.4.2013 11:00 Celetná č. 20/m. č. 110 Sociologie Mgr. Petra Anýžová,
PhDr. Petr Hampl
9.4.2013 14:00 204 Historie/obecné dějiny Mgr. Daniel Slavík
4.4.2013 14:00 Celetná č. 20/m. č. 306 Kulturologie MgA. Ladislav Moulis
26.3.2013 15:30 m. č. 312 Slovanské literatury Mgr. Michaela Kuthanová
26.3.2013 14:00 m. č. 312 Slovanské literatury Mgr. Anna Panfilova
19.3.2013 13:00 Celetná č. 20/m. č. 308 Sociální psychologie Mgr. Lenka Mynaříková
19.3.2013 15:00 Celetná č. 20/m. č. 108 Moderní hospodářské a sociální dějiny Ing. Jan Mikeš
19.3.2013 14:30 Celetná č. 20/m. č. 308 Sociální psychologie PhDr. Štěpán Vymětal
28.2.2013 13:30 m. č. 21 Český jazyk Mgr. Dominika Pospíšilová
13.2.2013 10:00 m. č. 413 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Hana Hříbková
13.2.2013 11:00 m. č. 413 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Marta Ljubková
13.2.2013 Celetná č. 20/ÚDU Dějiny výtvarného umění Mgr. Miriam Kolářová,
Mgr. Šárka Gandalovičová,
Mgr. Jakub Pátka
11.2.2013 14:00 m. č. 218 Filozofie Mgr. Ondřej Váša
7.2.2013 15:00 m. č. 234/Celetná č. 20 Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Cyril Bumbálek
6.2.2013 14:30 m. č. 404 Hudební věda Mgr. Kateryna Tlustá
5.2.2013 13:00 m. č. 229/Celetná č. 20 Etnologie PhDr. Martin Vostřel
4.2.2013 od 9:00 m. č. 201 české dějiny PhDr. Josef Tomeš,
Mgr. Michal Kneblík,
Mgr. Dagmar Erbenová,
Ing. Luboš Páťal,
Mgr. Jakub Šlouf
31.1.2013 14:00 m. č. 411 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Petr Andreas
30.1.2013 13:00 117/Hybernská Translatologie Mgr. Zuzana Šťastná
14.1.2013 10:00 m. č. 218 Filozofie Mgr. Jan Frei, Ph.D.
9.1.2013 10:00 Celetná č. 20/ÚDV Teorie a dějiny literatur zemí Asie a Afriky Mgr. Táňa Dluhošová
7.1.2013 11:00 m. č. 321 Germánské jazyky a literatury Mgr. Markéta Balcarová
3.1.2013 13:00 m. č. 21/FF UK Český jazyk Mgr. Jaroslav Mašín

Poznámky


1Není-li uvedeno jinak, míní se hlavní budova FF UK v Praze na nám. J. Palacha 2, Praha 1