Nabídka pronájmu prostor FF UK

Vážení přátelé,

dovolte mi, abych vás seznámila s nabídkou pronájmu prostor v hlavní budově Filozofické fakulty Univerzity Karlovy na náměstí Jana Palacha v samém centru Prahy u stanice metra Staroměstská.

V objektu nabízíme ke krátkodobému pronájmu řadu konferenčních a výukových prostor různé kapacity – počínaje kompletně zrekonstruovanou velkou aulou, která pojme 400 posluchačů a je vybavena nejmodernější audiovizuální technikou, po malé seminární místnosti s variabilním uspořádáním. Prostory jsou vhodné pro konání větších i menších konferencí, jednorázových či semestrálních kurzů, k setkávání odborných grémií či zasedání komisí.

Jsme otevřeni konzultovat s vámi a následně umožnit realizaci i netradičních akcí.

Kromě prostor a technického vybavení poskytujeme služby našich profesionálních techniků. Máme zkušenosti i s pořádáním velkých mezinárodních akcí.

V případě zájmu o využití prostor nás neváhejte kontaktovat.

MUDr. Martina Novotná, tajemnice fakulty

tajemnik@ff.cuni.cz