Zrušeno: XVI. Brněnské politologické sympozium „Lokální politika a územní samospráva v České republice: reformy a inovace“

V souvislosti se zrušením výuky a zákazem osobní přítomnost studentů a frekventantů na přednáškách a kurzech všech typů byla akce odložena.

Podrobnosti ohledně situace zveřejňujeme na stránce Průběžně aktualizované informace o situaci s koronavirovou infekcí.

Děkujeme za pochopení.

Před třiceti lety se v tehdejším Československu uskutečnily první svobodné komunální volby po sametové revoluci a od té doby je lokální politika předmětem zájmu nejen značné části veřejnosti, ale též častým objektem odborného výzkumu. Letošní, již šestnácté politologické sympozium se bude věnovat právě různým aspektům politiky na místní úrovni.

Detailní program a možnost registrace najdete na webu Mezinárodního politologického ústavu Masarykovy univerzity.

Podrobnosti události

Začátek události