Veletrh Absolvent: Pracovní příležitosti pro studenty a absolventy Univerzity Karlovy

Univerzita Karlova pořádá 28. listopadu 2017 pro všechny zájemce o zaměstnání veletrh pracovních příležitostí Absolvent. Na něm se představí řada předních zaměstnavatelů s nabídkou pracovních pozic i krátkodobých brigád a stáží pro studenty a absolventy univerzity. Veletrh doplní přednášky zaměřené na rozvoj kariéry a podnikání. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program.

Veletrh Absolvent se zaměřuje primárně na společenskovědní obory. „Na veletrhu budou moci návštěvníci hovořit se zástupci více než čtyřiceti firem a organizací a získat informace o tom, jaká je aktuální situace na trhu práce.  Novinkou letošního roku je nabídka brigád a stáží, takže na veletrh srdečně zveme i studenty nižších ročníků,“ uvedla za pořadatele Ludmila Součková z Univerzity Karlovy.

Veletrhu se účastní firmy a organizace ze státního, soukromého i neziskového sektoru. Návštěvníci se rovněž mohou nově těšit na nabídku stáží a brigád. Kromě stánků vystavovatelů budou v průběhu celého dne probíhat přednášky zástupců jednotlivých firem v Modré a Zelené posluchárně.

Pro účastníky jsou dále připraveny přednášky a semináře, které nabídnou témata v oblasti rozvoje kariéry a kariérového poradenství. Hlavním lákadlem bude bezesporu motivační přednáška viceprezidenta Svazu průmyslu a obchodu Radka Špicara. Přítomní odborníci na personalistiku zájemcům rovněž ukáží, jak napsat poutavé CV či jak zaujmout při pracovním pohovoru.

Vstup je zdarma.

Veškeré informace o veletrhu včetně přehledu vystavovatelů jsou k dispozici na stránkách http://veletrhabsolvent.cuni.cz/ a facebookovém profilu https://www.facebook.com/VeletrhAbsolventCUNI/.

Podrobnosti události

Začátek události
28. 11. 2017 9:00 - 16:00
Místo konání
Ovocný trh 3, Praha 1 (Karolinum)
Webové stránky
http://www.veletrhabsolvent.cuni.cz/
Organizátor
Univerzita Karlova
Typ události
Různé
Přílohy
plakát