TEMA+ European Territories: Heritage and Development

Erasmus Mundus TEMA bude na Filozofické fakultě UK pokračovat! S radostí oznamujeme, že nový magisterský studijní program konsorcia univerzit, jehož se FF UK účastní, byl vybrán pro Erasmus+: Key Action 1 – Erasmus Mundus Joint Master Degrees (EMJMD) pro období 2018–2020. Evropská komise tímto způsobem ocenila excelenci magisterského programu TEMA a jeho konsorcia, které nyní mezi sebou přivítá nového, pátého člena – Université Laval (Québec, Kanada).

TEMA+ si přeje poskytovat lepší porozumění problematice kulturního dědictví v evropském kontextu, jehož význam roste, prostřednictvím interdisciplinárního, multinacionálního přístupu, jenž je v této podobě unikátní. Žádná evropská univerzita takovýto magisterský program nenabízí. První studenty bude konsorcium přijímat pro akademický rok 2018/2019. Nejlepší kandidáti budou mít možnost získat prestižní stipendium EK.

Podrobnosti události

Začátek události
1. 9. 2017 0:00
Konec události