Seminář | Správná cesta k vyhledání informačních pramenů

Srdečně zveme všechny zájemce z řad studentů i pedagogů FF UK na seminář o vyhledávání elektronických informačních zdrojů.

V semináři se naučíte:
– vyhledávat v oborově zaměřených databázích, elektronických časopisech a elektronických knihách
– znát a používat nástavbové nástroje nad elektronickými zdroji (SFX, univerzitní vyhledávač UKAŽ a Google Scholar)
– pohodlně citovat a vytvářet seznam použitých zdrojů pomocí nástroje CitacePRO

Seminář se koná v týmové studovně Knihovny Jana Palacha pod vedením Václava Trunce (Knihovna FF UK). Kontakt pro další informace: vaclav.trunec@ff.cuni.cz.

Vlastní notebook pro praktická cvičení je velkou výhodou, nikoliv však nutností.

Na seminář se prosím zaregistrujte.

(Semináře se lze zúčastnit i v termínech 13. 10. a 27. 10., viz odkaz na registrační formulář výše.)

Podrobnosti události

Začátek události
27. 10. 2016 14:30 - 15:30
Místo konání